Právě přihlášení
Zde se zobrazují online uživatelé.

Ať je ti 17 a nebo 71 let, u nás se seznamují všichni...

Ať je ti 17 a nebo 71 let, u nás se seznamují všichni...

(17.07.2019)

Seznamka doporučuje:

Seznamka je pro všechny věkové kategorie. Pokud se domníváte, že jste pro seznámení staří, rychle vás přesvědčíme o opaku. Naše seznamka je pro každého, je jedno jestli vám je 17 nebo 71 let, u nás má šanci na nové seznámení každý. 

Jste si vědomi, že jste ve svém životě udělali chybu, ale váš protějšek už vám nedal šanci to napravit? Možná vás to změnilo natolik, že teď už víte, že takovou chybu neuděláte. Přesvědčte o tom nejprve sebe a jste na dobré cestě se změnit. Aby váš dosavadní život nebyl jen o tom, že jste vysedávali po barech, hráli automaty, aj.? Je jasné, že vaše partnerka už to nemohla vydržet. 

 

Pokud vám tedy ona sama nedala už naději, že se něco změní, zkuste se zamyslet. Zřejmě na to bude něco pravdy a vy si to už uvědomujete. Jenže je pozdě napravovat sebedůvěru, když vám partnerka už zkrátka šanci dát nechce. Vzchopte se, hlavu vzhůru, neutápějte svůj žal v alkoholu a zkuste se nové seznámení. Nový vztah vám dá postupně novou energii a příval emocí, které pro vás budou v ten moment opravdu štěstím, zvláště poté jestli jste se poslední dobou utápěl ve smutku. 

 

Ovšem vaše změna a chuť něco udělat ve svém životě jinak, musí mít trvalý charakter. Jinak by vaše situace mohla dopadnout úplně stejně jako s předchozí partnerkou. Dejte si čas, poznejte více sám sebe a zahloubejte se do svého nitra. Po čase zjistíte, že teď je teprve čas, najít si novou známost a seznámení. Ovšem nikde není psáno, že si na seznamce nemůžete najít zatím přátele, se kterými bude zábava.

 

S pochmurnými myšlenkami vás nenechají samotného. Uvidíte, že trpělivost přináší ovoce. Brzy se najde i žena, která bude mít zájem o muže, který bude už sebevědomější a zbaví se svých závislostí. Naše seznamka zdarma tak dává nové šance k seznámení, ale i vážnějším vztahům, aj. Určitě si zde najdete to své, po čem vaše srdce touží. Pro začátek se můžete pustit i do soutěží.