Právě přihlášení
Zde se zobrazují online uživatelé.

Stoprocentní úspěch na seznamce. Jak se přiblížit co nejvíc?

Stoprocentní úspěch na seznamce. Jak se přiblížit co nejvíc?

(12.12.2021)

Seznamování přes internetovou seznamku je dnes zcela běžná věc a úspěšných vztahů, které končí manželstvím je stále víc a víc. Je to pouze o štěstí, nebo můžeme my sami ovlivnit svůj úspěch na seznamce?

Jak být na seznamce úspěšný? Nedělejte zbytečné chyby

Spousta lidí dělá na seznamkách stále ty stejné chyby a je jedno, jestli u nás na stoprocentni.cz nebo třeba na randino.cz. Kromě toho nedokážou využít seznamku naplno, přitom by stačilo třeba jen pár minut navíc. Na co si tedy dát pozor a jak vyždímat každou seznamku na maximum, tak abychom co nejrychleji našli vysněný protějšek? Pojďme se podívat na zásadní a často zlomové body, které ovlivňují seznamování on-line.

Seznamovací profil je vaše vizitka a návnada

Snad na každé seznamce se musíte registrovat. Už jen proto, aby na vás další uživatelé mohli mít kontakt a v případě sympatií jste se mohli oslovit. Když už tedy vytváříte svůj profil na seznamce, neberte to pouze jako povinnost a nutnost, abyste mohli napsat ostatním. Stejně tak důležitý je fakt, že váš profil je vaše seznamovací vizitka a pokud zaujme, tak vysněný protějšek může oslovit vás. Kvalitní seznamovací profil pracuje pro vás, zatímco vy jste třeba v práci, nebo odpočíváte. Vyplňte proto pokud možno co nejvíc informací, které budou pravdivé. Pokud budete na seznamce lhát, tak věřte, že takto nebudete nikdy úspěšní a vždy je to jen otázka času, kdy se vám to vrátí.

Aktuální a přirozená fotka je povinnost a slušnost

Není snad seznamka, na které by nebyla možnost nahrát fotku. Myslíte to se seznamováním vážně a nemáte co skrývat? V tom případě neexistuje jediný důvod, abyste nepřidali svou aktuální fotku. Také vaše profilová fotka bude pracovat pro vás a pokud někomu padnete do oka také na první pohled v kombinaci s informacemi na profilu, pak je mnohem vyšší šance, že z toho něco bude.

Mnoho lidí si často prohlíží profily pouze s fotkou. Dokonce některé seznamky nabízí možnost zobrazit pouze uživatele s fotkou a byla by velká škoda, abyste kvůli fotce přišli o svůj vysněný protějšek. Takže rozhodně přidejte alespoň jednu aktuální a přirozenou fotku, podle které by vás na prvním rande každý poznal.

Slušná komunikace vás dostane na první rande

Když už se chystáte někoho oslovit, nebo odpovědět na zprávu, která vám přišla, tak si dejte trochu práce a zkuste být zábavní. To znamená, abyste neposílali pouze smajlíky, pozdravy, nebo nudné otázky. Zkuste se víc rozepsat, představit se, naspat proč jste na seznamce a s jakým záměrem. Věřte, že díky solidní komunikaci získáte velký náskok oproti všem ostatním. Pokud si s někým začnete psát a rozumíte si, je vhodné si potom také zavolat a slyšet se. Pokud sympatie pokračují, není nic lepšího, než si domluvit první rande a třeba se na vás usměje štěstí v seznamování.

VIP profily
boyt

boyt
Liberec

romanek

romanek
Jablonne…

ani

ani
Uh…

hajdi1

hajdi1
Brandýs…

deno77

deno77
Ostrava 2

Jozino1

jozino1
Kamenice