Naše seznamka je pro všechny věkové kategorie. Pokud se domníváte, že jste pro seznámení staří, rychle vás přesvědčíme o opaku. Naše seznamka je pro každého, je jedno jestli vám je 17 nebo 71 let, u nás má šanci na nové seznámení každý.

Právě přihlášení

Velká Vánoční Soutěž ( PRODLOUŽENO )

Velká Vánoční Soutěž ( PRODLOUŽENO )

(16.11.2015)

Nevíte, co koupit svým blízkým? Máme pro Vás jedinečnou možnost, pořídit Vánoční dárky zcela zdarma!!! Stačí se jen zúčastnit zcela zdarma naší VELKÉ VÁNOČNÍ SOUTĚŽE s novým e-shopem: www.nemeckakosmetika.cz.

O co konkrétně hrajeme? O 10 poukazů na nákup zboží na e-shopu www.nemeckakosmetika.cz v hodnotě 1 500 Kč. Ve hře jsou ceny v celkové hodnotě 15 000 Kč.

*Vyhrajte jeden z deseti poukazů v hodnotě 1 500 Kč*

Jak na to?

Registrujte se zcela zdarma bez jakýchkoliv závazků na webu www.nemeckakosmetika.cz a odpovězte správně na soutěžní otázku.

POZOR, ÚDAJE PŘI REGISTRACI UVEĎTE PRAVDIVÉ, NEBOŤ NA TĚCHTO KONTAKTECH VÁS BUDEME O PŘÍPADNÉ VÝHŘE INFORMOVAT A NA VÁMI ZADANOU POŠTOVNÍ ADRESU VÝHRU DORUČOVAT !!!

Správné odpovědi budou slosovány 30.11.2015 6.12.2015 a výherci budou informováni e-mailem.

*Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s pravidly.

Ceny do soutěže věnoval e-shop www.nemeckakosmetika.cz

Informace o výhercích soutěže budou zveřejněny po ukončení na stránkách webu www.stoprocentni.cz.

1. Každé soutěže se může zúčastnit soutěžící pouze jednou, přičemž do slosování o výhru jsou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku/otázky. Pokud se soutěž skládá z více na sobě nezávislých kolech, může se soutěžící zúčastnit každého z nich. 

2. Výherci jsou informováni o výhře a způsobu předání výhry e-mailem či telefonem nejpozději do 5 pracovních dnů po skončení soutěže. Z tohoto důvodu je nutné při vyplňování soutěžního formuláře zadat pravdivé údaje a funkční kontakt. Nepovede-li se výherce kontaktovat mailem či telefonem do 3 dnů po odeslání informace o výhře, výhra propadá. 

3. Na výhry ze soutěže neexistuje právní nárok, nárok na výhru nelze převést na další osobu. Nelze požadovat místo výher finanční plnění. Vymáhání výhry soudní cestou není možné. 

4. Server Stoprocentni.cz si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit. 

5. Účast v soutěžích je dobrovolná a uživatel svou účastí v soutěži vyjadřuje svůj souhlas s těmito pravidly. 

6. Server Stoprocentni.cz si vyhrazuje právo na případnou změnu a doplnění těchto podmínek. 

Účastí v soutěži dáváte prokazatelný souhlas pro příjem informačních zpráv serveru partnera dle Zákona o některých službách informační společnosti (č. 480/2004 Sb.). Příjem zpráv se poté ruší přímo u partnera soutěže.

ÚČAST V SOUTĚŽI JE PODMÍNĚNA REGISTRACÍ NA NAŠEM WEBU. PO REGISTRACI, SCHVÁLENÍ ADMINISTRÁTOREM A PŘIHLÁŠENÍM SE VÁM ZOBRAZÍ OKNO S OTÁZKOU.

Otázky

  1. Jaká značka kosmetiky se výhradně prodává na novém webu nemeckakosmetika.cz?
  2. Zde vyplňte "PLATNOU" - svoji emailovou adresu, pod kterou jste provedli registraci na webu www.nemeckakosmetika.cz

Vyhodnocení - výherci