Právě přihlášení
Zde se zobrazují online uživatelé.

Nedaří se mi seznámit, dělám někde chybu...?

Nedaří se mi seznámit, dělám někde chybu...?

(31.10.2018)

Seznamka radí, čeho se určitě vyvarovat:

1) Děláš ze sebe někoho, kým nejsi
Nesnaž se zbytečně předvádět a prodat. Kontroluj si své působení, aby nebylo přehnané. Chovej se přirozeně, protože se pozná, že nejsi přirozený a to se líbit nebude. Protějšek to může chápat jako hru, abys získal(a) jeho přízeň. Buď si padnete do očí anebo ne.

2) Neupravený a zanedbaný vzhled

První dojem hraje důležitou roli. Jednou z oblastí, která má na průběh rande vliv, je výběr vhodného oblečení. Upravenost je samozřejmostí. Chceme se v jeho přítomnosti cítit reprezentativně a v žádném případě bychom se za něj neměli stydět.

Jak se obléci na první rande

 • upravené a čisté vlasy. Nic tak neodpuzuje, jako mastné vlasy. Čím delší vlasy - tím větší péče

 • upravte si nehty

 • ženy by se měly lehce nalíčit. Zamaskovat nedostatky a zvýraznit klady. Vše s rozumem a nic nepřehánějte, abys stále byla sama sebou.

 • výrazné líčení, účes, výstřihy jsou další velkou chybou

 • oblečení musí být čisté, vyžehlené

 • na seznamování si obleč něco přirozeného

 • méně je někdy více

 • šaty dělají člověka

 • oblečení tě musí vystihnout a napovědět něco o nás samotných

 • při volbě oblečení záleží především na místě, kde se má rande uskutečnit např. divadlo, kavárna...

  3) Lakotnost
  Muž by měl platit útratu. Pokud vytvoří dojem, že se o své peníze nechce dělit, vyvolá to u ženy pocit lakotnosti a muž se stává automaticky méně atraktivní. Žena potřebuje někoho, kdo ji zabezpečí a nebude hrabat na svou hromádku. Ženy musí umět toto gesto ocenit. Projevit své uznání, že má radost a že si toho váží.

  4) Neumět naslouchat a neumět se vcítit do pocitu druhé osoby
  Zajímej se o toho druhého, snaž se najít společné koníčky a téma konverzace. Nepoužívej přehnaně „ já" a nevyprávěj pouze o své osobě. Na první schůzce nechceš celou dobu poslouchat a nepovídat. Drž pravidlo 50:50 v mluvení, to znamená- mluv pouze jen polovinu doby a druhou mlč! Zajímej se o toho, s kým randíš.

  5) Nekomunikativnost, nesmělost, křečovité projevy
  Velká chyba při seznamování je také styl konverzace. I když nejsi vymluven(á) z té samoty, nikoho to nezajímá. Určitá chvíle tvé tichosti na začátku vyvolává pocit stydlivosti. Trvá- li to ale déle, druhý nabude dojmu, že si s ním nemáš o čem povídat. A vaše seznámení lze považovat za zbytečné. Vždy se dá najít společné téma, které konverzaci příjemně rozvede.

  6) Nemluv o svých EX
  Může to vyvolat dojem, že jsi se s rozchodem ještě nevyrovnal(a). I když tvoje předchozí vztahy nedopadly dobře, neznamená to, že to zajímá druhou polovičku, kterou chceš ulovit. Proto raději o bývalých negativních zkušenostech s partnery nemluv. Buď pozitivní a mluv o tom co tě těší. Něco jiného je, pokud o toto téma máte oba zájem. To se ve většině případů nestává.

  7) Nemluv příliš o svých rodičích

  Mohlo by to vyvolat dojem tvojí závislosti na nich.