Právě přihlášení
Zde se zobrazují online uživatelé.

O projektu

QR kód 

 

Seznamka nabízí klasickou formu seznamování zcela ZDARMA!

Náš web je určený pro seznamování lidí z ČR a SR, s důrazem na rozlišení gay - homosexuálních (dále již 4%) a heterosexuálních uživatelů (dále již 96%).

Rozlišení role je do pozice uživatele nepřihlášeného (neregistrovaný) a přihlášeného (registrovaný). Aplikace obsahuje vyhledávání mezi uživateli jednak klasickým výpisem a jednak výpisem do vrstvy Google Maps. Detail uživatele obsahuje základní informace o uživateli, jednotlivé fotky, zeď uživatele (pro psaní aktuálního stavu), zobrazení přátel uživatele.

 Přihlášený uživatel kromě správy fotek,informací o sobě, přátel, zdi má také možnost aplikaci nastavit, posílat a přijímat zprávy od jakéhokoliv uživatele a stejně tak komukoliv poslat zprávu, chatovat se svými přáteli. Jednotlivý registrovaní uživatelé vystupují pod svým username (nick) a veškeré informace jsou veřejné (jsou tedy viditelné komukoliv včetně nepřihlášeným). Jedinou výjimku tvoří skutečné jméno s příjmením a bydliště … nezobrazuje se veřejně, pouze bude zobrazeno Vašim potvrzeným přátelům v informacích o uživateli.

Nepřihlášený uživatel (respektive neregistrovaný):

Může procházet následující části: " Prohledávat v profilech uživatelů klasickým způsobem " Prohlížet si detaily profilů konkrétních uživatelů (včetně fotek, informacích o uživateli (nezobrazuje se pouze skutečné jméno s příjmením a bydliště, skutečné jméno s příjmením a bydliště je zobrazeno pouze přihlášeným přátelům v informacích) " Registrovat se do aplikace.

Přihlášený uživatel (respektive registrovaný):

Může procházet následující části: " Prohledávat v profilech uživatelů jak klasickým, tak mapovým výpisem ( - mapový pouze VIP - hledání probíhá pomocí vyhledávacího filtru) " Prohlížet si detaily profilů konkrétních uživatelů (včetně fotek, informacích o uživateli (nezobrazuje se pouze skutečné jméno s příjmením a bydliště, skutečné jméno s příjmením a bydliště je zobrazeno pouze přátelům v informacích) " Registrovat se do aplikace / zaslat si zapomenuté heslo a username na e-mail, který uvedl při registraci " Nastavovat aplikaci " Přidávat přátele a přijímat/zamítat jejich žádosti o přátelství " Odesílat a přijímat zprávy od jakéhokoliv uživatele (tedy i od uživatelů, které nemá uživatel v přátelích) " Chatovat se svými přáteli ( - pouze VIP ) " Upravovat informace o sobě " Přidávat jednotlivé fotky a název fotky ( max. 4, 26 fotek - pouze VIP ) " Přidávat příspěvky na zeď (svůj aktuální stav) " Měnit si přezdívku - nick ( - pouze VIP ) " Účastnit se soutěží o zajímavé a hodnotné ceny ( - pouze VIP ) " Zrušit profil " .

Může po zaplacení příslušného poplatku (můj profil - nastavení - VIP účet ) využívat VIP účet.

Seznamka zdarmawww.stoprocentni.cz je momentálně nejrychleji rostoucí seznamka na českém internetu, která nabízí klasické seznámení zcela zdarma.

 ZDE JE POUZE  7 DŮVODŮ, PROČ BÝT PRÁVĚ NA NAŠÍ SEZNAMCE:

1. Naše seznamka je ZDARMA - žádné omezení, žádné SMS platby za zprávy a odpovědi. 2. Nejrychleji ROSTOUCÍ seznamka na českém internetu. 3. Klasické vyhledávání a vyhledávání v mapách - vše přehledné a jednoduché. 4. Seznamka díky propracovanému systému Vám vždy doporučí nejvhodnější protějšky - samozřejmě záleží vždy na konkrétním uživateli, co vše o sobě vyplnil. 5. Seznamka připravuje zajímavé SOUTĚŽE o hodnotné ceny. 6. Nabízí možnost barevné úpravy webu - připravujeme i další. 7. Stále doplňujeme a vylepšujeme o NOVÉ FUNKCE