Naše seznamka je pro všechny věkové kategorie. Pokud se domníváte, že jste pro seznámení staří, rychle vás přesvědčíme o opaku. Naše seznamka je pro každého, je jedno jestli vám je 17 nebo 71 let, u nás má šanci na nové seznámení každý.

Právě přihlášení
Zde se zobrazují online uživatelé.

Věřím české seznamce

Věřím české seznamce

(15.10.2020)

Seznamka jako vhodný nástroj nejen k seznámení.

Vaše seznamka: Myslím si, že v dnešní moderní době není člověka pod 30 let, který by alespoň jednou nenavštívil stránky některého ze seznamovacích serverů. Seznamka už totiž není jen o tom najít vhodného partnera, ale i o poznávání nových lidí a mnohdy jen tak na zabití nudy. I když princip a hlavní náplní takovýchto projektů by měl být a myslím si  že i je, alespoň některých,  je  SEZNÁMENÍ – poznání, zamilování…

Ale dá se opravdu najít na seznamkách láska? Nebo je to už jen o klábosení, zaplácnutí nudy a sexu?

Osobně se domnívám, že v dnešní uspěchané době jsou i takovéto projekty dělány pouze z komerčních důvodů ( až na malé výjimky ) a že provozovatelům stránek ani tak moc o tu hlavní náplň stránek moc nejde.

Vymizí z českého internetu české projekty tohoto zaměření? Pohltí je zahraniční investoři a budeme platit poplatky za to, že si chceme přečíst od někoho zprávu, nebo vůbec za to, abychom se zaregistrovali? Je to jen a jen na nás, jak přistoupíme k online seznamování a které stránky budeme navštěvovat.

Je mi jasné, že asi nemá cenu lézt na stránky, které mají malou základnu a nebo je na seznamce mrtvo,  ale uvědomme si, že každý projekt je někdy na startu a zrovna nemá na masivní kampaň v TV, rádiu či tisku.

Já osobně věřím spíše ryze českým projektům a to z mnoha důvodů.